• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Nowe domy w North Port w Sarasota County

Nowe domy w North Port w Sarasota County

July 16, 2018

Ostatnio wybrałam się do North Port, niedaleko Sarasoty, żeby obejrzeć nowo budowane domy. :) Zapraszam na spacer po takich domach. :)

North Port to miejscowość położona na południe ok. pół godziny drogi autostradą z Sarasoty. Trochę dalej od zatoki, ale za to z niższymi cenami nieruchomości. Tak jak i w Sarasocie, tak i w North Port jest sporo nowych osiedli, które oferują różne powierzchniowo domy z różnymi opcjami, w różnych cenach. Znajdują się tutaj osiedla 55+ (o takich osiedlach pisałam już wcześniej na karolinasellsflorida.com/osiedle-55-na-florydzie-co-to-takiego), osiedla z basenami, kortami tenisowymi itp., osiedla z domami większymi, idealnymi dla rodzin z dziećmi, z placami zabaw itp. Każdy coś znajdzie dla siebie. :)

North Port słynie ze swoich ciepłych mineralnych źródełek (Warm Mineral Springs), ale o tym napiszę kiedy indziej. :)

Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć i z filmów z mojej “wycieczki” po nowych domach modelowych w North Port.

Jeśli jesteście zainteresowani nieruchomościami w Sarasocie, North Port i okolicach, koniecznie się ze mną skontaktujcie. :) I pamiętajcie, na Florydzie przy zakupie nieruchomości kupujący w większości przypadków nie płaci prowizji. Koszty obsługi agenta (prowizję) pokrywa sprzedający. (Są od tego wyjątki, ale bardzo rzadkie i jeśli takie się zdarzą, zawsze kupujący jest o tym poinformowany odpowiednio wcześniej, co jest ujęte w umowach i wszelkich innych dokumentach do transakcji). 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)