• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Certyfikat e-PRO®

Certyfikat e-PRO®

June 3, 2020

Człowiek uczy się przez całe życie, a nieruchomości są dziedziną, w której trzeba się uczyć praktycznie non stop. To nie tylko śledzenie na bieżąco różnych trendów i newsów, ale również dokształcanie się, uczenie się nowych rzeczy, nadążanie za ciągłymi zmianami.

Technologie w nieruchomościach są bardzo ważne i bez nich ciężko byłoby w dzisiejszych czasach przeprowadzić wiele transakcji, czy dostarczyć klientom potrzebnych dla nich informacji. Dobra znajomość technologii m.in. wspomaga działalność i przyspiesza transakcje i komunikację z klientem.

Tak jak wielu z Was wie, w technologiach działam już od dawna. Dlatego postanowiłam jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę i skorzystać z możliwości uzyskania certyfikatu e-PRO®. Jest to oficjalny certyfikat jaki oferuje National Association of REALTORS®. 

Program szkoleniowy e-PRO® porusza różne zagadnienia z dziedziny technologii, m.in. szeroko pojęte social media czy zagadnienia związane z ochroną danych, prawem i etyką zawodową.

Cieszę się, że miałam możliwość i udało mi się zakończyć kurs oraz zdać z sukcesem egzamin z tego programu. Dzięki temu jeszcze lepiej mogę służyć swoim klientom w dzisiejszej dobie komputeryzacji. 

 

 

 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)