• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Certyfikat CPE

Certyfikat CPE

July 25, 2022

Certyfikat CPE (Client Protection Expert Certification) to certyfikat potwierdzający zdobycie rozszerzonej wiedzy w zakresie praktyk i standardów związanych z inspekcją nieruchomości, tzw. Home Warranty oraz ograniczenia ryzyka w wyniku ewentualnych problemów ze stanem nieruchomości.

To nie znaczy, że agenci nieruchomości, którzy nie posiadają tego certyfikatu nie mają chociaż podstawowej wiedzy w tym zakresie. Każdy agent powinien umieć odpowiedzieć minimum na podstawowe pytania związane z inspekcją nieruchomości czy możliwością wykupienia tzw. Home Warranty.

Uważam, że człowiek uczy się całe życie, a świadcząc usługi związane z nieruchomościami, należy być cały czas na czasie jeśli chodzi o różne aspekty związane z tym zawodem. Dokształcanie się sprawia, że mogę jeszcze lepiej służyć swoim klientom, którzy często są zagubieni w gąszczu przeróżnych informacji związanych z całym procesem zakupu/sprzedaży nieruchomości. Dlatego też jak tylko mogę poszerzam swoją wiedzę. 

Pragnę przy okazji nadmienić, że i mój mąż zdobył ten certyfikat. Wielu z Was wie, że i on zrobił licencję agenta, dzięki czemu już nieraz mógł uczestniczyć w procesie zakupu nieruchomości, m.in. właśnie przy inspekcji. 

 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)