• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Sarasota na 2. miejscu w rankingu najlepszych małych miast w USA do rozpoczęcia małego biznesu

Sarasota na 2. miejscu w rankingu najlepszych małych miast w USA do rozpoczęcia małego biznesu

May 3, 2019

Sarasota ponownie wysoko w rankingu! Tym razem przeanalizowano prawie 300 małych miast w USA pod względem rozpoczęcia małego biznesu i Sarasota uplasowała się na 2. miejscu!

Ranking przeprowadziła firma Verizon, która zebrała dane z prawie 300 miast w całych Stanach Zjednoczonych.

Co sprawia, że Sarasota przyciąga młodych przedsiębiorców? Może krótki czas dojazdu do pracy albo bogata, napędzana turystyką gospodarka, a może kwitnąca scena kulturowa? Albo przepiękne plaże, które sprawiają, że każdy chce się w domu czuć jak na wakacjach? ;) A może to wszystko po trochu? Jedno jest pewne, Sarasota przyciąga przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do tego, że czuć w niej coraz bardziej innowacyjną atmosferę. A to z kolei przyciąga kolejnych przedsiębiorców. I co najważniejsze, ten wzrostowy trend cały czas się utrzymuje. :)

Na pierwszym miejscu w USA uplasowało się miasto Logan w stanie Utah. Szczegóły rankingu znajdują się na stronie go.verizon.com/resources/the-best-small-cities-to-start-a-small-business/

A tych, którzy chcą rozpocząć biznes w Sarasocie albo po prostu w niej zamieszkać, zachęcam do kontaktu. :) 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)