• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Nowy dom modelowy w Sarasocie, 2 sypialnie, 2 łazienki, biuro, garaż na 2 samochody

Nowy dom modelowy w Sarasocie, 2 sypialnie, 2 łazienki, biuro, garaż na 2 samochody

November 7, 2020

Zapraszam na spacer po domu modelowym na nowym osiedlu w Sarasocie na Florydzie.

Ten konkretny dom, który widzicie na poniższym filmiku, ma 2 sypialnie, 2 łazienki, biuro i garaż na 2 samochody. Jego powierzchnia to 1,843 stóp kwadratowych (171 m2), licząc tzw. Heated Area, czyli tam gdzie działa ogrzewanie/klimatyzacja. Nie wliczamy do tego garażu i tarasu.

Cena bazowa takiego domu (bez basenu) to ok. $400,000. Należy pamiętać, że do tej ceny należy doliczyć koszt działki oraz wszelkich udoskonaleń (tzw. upgrades), np. lepsze blaty kuchenne, podłogi itp.

Domy w cenie bazowej można porównać do domów w wersji pod klucz w Polsce. Są wykończone w środku, to znaczy mają podłogi, meble kuchenne, łazienkowe, sprzęty typu zmywarka, kuchenka. Nie mają tylko mebli. 

Należy też pamiętać, że domy modelowe są zazwyczaj wyposażone w wyższej jakości materiały wykończeniowe niż domy sprzedawane po cenie bazowej. No i są umeblowane. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem domu (nie tylko tego z rynku pierwotnego) w Sarasocie i okolicach, zapraszam do kontaktu.

 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)