• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Nowe domy w West Villages

Nowe domy w West Villages

September 18, 2018

West Villages to nowa tzw. planned community (zaplanowana społeczność), powstająca w granicach Venice i North Port w Sarasota County. Ostatnio wybrałam się tam, żeby obejrzeć jedno z nowych osiedli.

 

Takich zaplanowanych miejscowości jest u nas coraz więcej. Chyba najbardziej popularne w naszych okolicach to Lakewood Ranch. O tym miejscu pisałam kiedyś na swoim blogu kierunekfloryda.com/spacer-po-main-street-w-lakewood-ranch. Niedługo napiszę również o nowych osiedlach w tym miejscu. ;)

Ale przejdźmy do West Villages. Położone między Venice a North Port na południu od Sarasoty zajmuje powierzchnię ponad 15,000 akrów (ok. 60km2). Swoje osiedla buduje tam 8 deweloperów. Można znaleźć nieruchomości już od $200,000 do $600,000 i wyżej.

Ja ostatnio wybrałam się na jedno z osiedli w West Villages. Na powyższym filmiku i poniższych zdjęciach zobaczycie przepiękne domy modelowe na tym osiedlu. A jeśli jesteście zainteresowani zakupem nieruchomości na takim osiedlu (czy na innym w okolicach Sarasoty), zapraszam do kontaktu. :)

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)