• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Nowe domy szeregowe w Sarasocie

Nowe domy szeregowe w Sarasocie

March 6, 2018

Pisałam już o domach wolnostojących i o apartamentowcach. Tym razem zapraszam na “wycieczkę” po nowych domach szeregowych. :)

Ostatnio wybrałam się na nowe osiedle domów szeregowych w Sarasocie. Dzięki temu mogłam zobaczyć domy pokazowe umeblowane w bardzo ciekawy sposób. W jednej z sypialni było zrobione studio fotograficzne a inna była umeblowana w stylu leśnym. ;) Starałam się jak najwięcej uchwycić na filmie i zdjęciach. :)

Część domów jest już wybudowana i gotowa do zamieszkania, a część jest jeszcze w budowie. Do wyboru są dwa plany (1,673 i 1,758 square feet) z 3 sypialniami, 2,5 łazienkami i garażem na 1 samochód. Domy są piętrowe, na dole znajduje m.in. się salon z aneksem kuchennym, taras, korytarz, WC (czyli tak zwane pół łazienki) i garaż. Na górze znajdują się m.in. 3 sypialnie z 2 łazienkami. :)

Całe osiedle będzie ogrodzone i na jego terenie będzie do dyspozycji mieszkańców basen. :) Ile trzeba zapłacić za taki dom? Aktualne ceny wahają się między $294,990 a $304,990. Oczywiście ceny te mogą się jeszcze zmienić.

Jeśli jesteście zainteresowani domami szeregowymi i innymi nieruchomościami w Sarasocie, koniecznie się ze mną skontaktujcie. :) karolinasellsflorida.com/kontakt

 

 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)