• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Nowe domy na Palmer Ranch w Sarasocie

Nowe domy na Palmer Ranch w Sarasocie

January 9, 2018

W Sarasocie buduje się wiele nowych osiedli. Na wielu z nich można obejrzeć domy modelowe. Ostatnio miałam okazję obejrzeć takie w dzielnicy Palmer Ranch w Sarasocie. 

Domy modelowe są to przykładowe domy, jakie można kupić na danym osiedlu. Obejrzenie ich to doskonały początek jeśli chodzi o zakup nowego domu. Na jego podstawie można określić co potrzebujemy i przede wszystkim czy nas na to stać. ;) Jak już się zdecydujemy na zakup takiego domu “szytego na miarę”, może on zostać dla nas wybudowany nawet w pół roku.

Domy modelowe oczarowują przepięknym wyposażeniem. Wchodząc do nich od razu wyobrażamy sobie jakby to było jak to byłby nasz dom. :) I właśnie o to chodzi deweloperowi. :)

Pewnie się zastanawiacie ile takie domy kosztują? Ceny są oczywiście wyższe niż domów używanych, na osiedlach z poniższych zdjęć ceny zaczynają się od ok. $300.000 i idą wysoko w górę. Mimo tych cen, warto w taki dom zainwestować. Przede wszystkim dlatego, że dostajecie wszystko całkowicie nowe, nowe sprzęty, nowe osiedle. :) Wszystko świeże, nieużywane. 

Jeśli jesteście zainteresowani takim domem w Sarasocie, zachęcam do kontaktu ze mną na karolinasellsflorida.com/kontakt Z chęcią pomogę. :)

Tymczasem zachęcam do obejrzenia poniższych zdjęć.

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)