• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Mistrzostwa w rzeźbieniu z piasku 2018 na plaży Siesta Key Beach w Sarasocie

Mistrzostwa w rzeźbieniu z piasku 2018 na plaży Siesta Key Beach w Sarasocie

November 14, 2018

Jak co roku, w ostatni weekend wybraliśmy się na zawody z rzeźbienia z piasku na plaży Siesta Key Beach. Nie mogliśmy przegapić jednego z naszych ulubionych wydarzeń w Sarasocie. :)

 

Crystal Classic to coroczne wydarzenie, odbywające się na plaży Siesta Key Beach. Biorą w nim udział artyści z całego świata, którzy prezentują swoje piaskowe dzieła. Tak jak w każdym roku tak i w tym rzeźby były przepiękne. Każda symbolizowała coś innego. Po obejrzeniu wszystkich rzeźb, każdy z nas zagłosował na jedną z nich wrzucając po ćwierćdolarówce do pojemnika przy konkretnej rzeźbie. W tym roku ja z moim mężem głosowaliśmy na rzeźbę „Alice Down the Time Hole”, która zdobyła 1 miejsce zarówno w rozgrywkach ogólnych jak i w głosowaniu publiczności. :) 

Rzeźba, na którą głosował nasz syn, niestety nie zdobyła żadnego miejsca na podium… :( Tak naprawdę wszystkie rzeźby były piękne, zarówno te stworzone przez doświadczonych artystów, jak i te amatorskie (pod koniec filmu i poniższej galerii zdjęć zobaczycie właśnie amatorskie rzeźby). Niesamowite jest jakim talentem i pomysłowością wykazali się rzeźbiarze.

Nie zabrakło również ogromnej rzeźby z logotypami sponsorów, sceny z muzyką na żywo oraz stoisk handlowych z jedzeniem i piciem. Dostęp do stoisk był dla wszystkich, natomiast, żeby zobaczyć rzeźby, trzeba było zapłacić $10 za osobę dorosłą i $5 za dziecko do 17 roku życia. Młodsze dzieci wchodziły za darmo (pod warunkiem, że każdemu dziecku do 5 roku życia towarzyszyła osoba dorosła).

Więcej na kierunekfloryda.com/crystal-classic-2018-rzezby-z-piasku-na-siesta-key-beach-w-sarasocie

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)