• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

EPOCH Sarasota

EPOCH Sarasota

April 25, 2019

Zlokalizowany w ścisłym centrum Sarasoty, nowoczesny apartamentowiec EPOCH zachwyca nie tylko przepięknymi, zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę Sarasota Bay, ale również nowoczesnymi, stylowymi wnętrzami.

EPOCH to po angielsku EPOKA. Każda epoka definiuje momenty, możliwości, marzenia… rodziny, przyjaciół czy domu. Założeniem twórców apartamentowca EPOCH jest zapewnienie 23 właścicielom miejsca, w którym będą mogli zacząć swoją własną, unikatową i niezwykłą epokę.

23 apartamenty na 18 piętrach to dzieła sztuki, podobnie jak cały budynek, który idealnie wpasowuje się swoim wyglądem w zmieniające się nowoczesne centrum Sarasoty.


Już przed wejściem do budynku będzie można poczuć wyjątkowość tego miejsca…

 
A zaraz po wejściu… znajdziemy się w lobby, które tylko potwierdzi tę wyjątkowość…


Myślę, że taras na dachu będzie ulubionym miejscem wielu (jeśli nie wszystkich) mieszkańców…


Social room, czyli miejsce do spotkań, fitness club, studio masażu, basen z miejscami do grillowania, jacuzzi czy apartament dla gości to kolejne udogodnienia dostępne dla mieszkańców…


Nie może oczywiście zabraknąć miejsca do ćwiczeń…


Ale przejdźmy do wnętrz apartamentów, które oczywiście zachwycają nie tylko swoimi rozmiarami, ale i pięknymi projektami. Oczywiście nie może zabraknąć tarasów, bo jak można nie otworzyć wnętrza na te widoki?

Możnaby wymieniać i wymieniać zalety apartamentowca EPOCH…

Tych, których zachwyciłam tym miejscem i którzy chcieliby w nim zamieszkać, zachęcam do kontaktu. :) Niestety z zamieszkaniem trzeba zaczekać do 2021 roku, ale kupić należy wcześniej, bo takie perełki na pewno długo na rynku nie postoją, mimo swojej ceny (od $3mln).

A żeby jeszcze pomarzyć (a może nie tylko pomarzyć, może wyobrazić sobie siebie w tym miejscu i spełnić swoje marzenia), koniecznie obejrzyjcie poniższy filmik.


 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)