• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Dzielnica Palmer Ranch w Sarasocie

Dzielnica Palmer Ranch w Sarasocie

November 18, 2017

W 1900 roku Bertha Honore Palmer, business woman z Chicago, zakochała się w Sarasocie, dlatego postanowiła kupić tutaj kawałek ziemi. :) Dzisiaj na tym miejscu, nazwanym od jej nazwiska, Palmer Ranch, znajduje się wiele przepięknych osiedli mieszkaniowych.

W miejscu dzisiejszego Palmer Ranch znajdowały się kiedyś farmy z pomarańczami i bydłem. Dzisiaj obszar ten zajmuje ponad 10.000 akrów i słynie z ogromnej liczby domów i mieszkań jak i przepięknej natury. :) Jedną z głównych ulic Palmer Ranch jest Honore Ave, której nazwa również pochodzi od nazwiska założycielki tego miejsca.

Na Palmer Ranch znajdują się zarówno te tradycyjne „otwarte” osiedla z uliczkami i domami po dwóch stronach, osiedla z mieszkaniami, jak i ogromne zamknięte osiedla, w których do wyboru są domy lub mieszkania. Osiedla zamknięte, w których płaci się dosyć spory czynsz, mają do zaoferowania mnóstwo udogodnień. Są to m.in. baseny, korty tenisowe, boiska do koszykówki, siłownie, biblioteki, a nawet kawiarnie czy stacje benzynowe!

Więcej przeczytaj na kierunekfloryda.com/palmer-ranch-w-sarasocie

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)