• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Apartamentowce w centrum Sarasoty

Apartamentowce w centrum Sarasoty

February 23, 2018

Sarasota oferuje ogromne możliwości jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Wcześniej pisałam już o nowych domach, jakie można kupić głównie na obrzeżach Sarasoty. Tym razem zapraszam na wycieczkę do apartamentowców w centrum Sarasoty.

Centrum Sarasoty bardzo szybko się rozwija. Powstaje coraz więcej wyższych budynków, w których znajdują się apartamenty czy penthousy. Niektóre są już zamieszkałe, inne właśnie zostały wystawione na sprzedaż, a jeszcze inne nie zostały jeszcze wybudowane.

Jeśli ktoś lubi życie miejskie, warto się zastanowić właśnie nad zakupem apartamentu w takim miejscu. Oczywiście wszystko ma swoją cenę, dlatego za tak piękne miejsce, tuż przy porcie jachtowym z niesamowitym widokiem na zatokę Sarasota Bay czy Most Ringlinga trzeba odpowiednio zapłacić, często nawet kilka milionów dolarów.

Mieszkańcy takich apartamentowców często mają do dyspozycji basen, siłownię czy bar. No ale najważniejsza jest lokalizacja! Wiele osób ceni ją sobie ze względu na bliskość portu jachtowego Marina Jack, Mostu Ringlinga, czy St. Armands Circle.

Zapraszam do obejrzenia filmiku oraz zdjęć. A jak będziecie zainteresowani zakupem czy wynajmem tego typu apartamentu, koniecznie się ze mną skontaktujcie. :)

 

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)