• +1-941-735-7803
  • karolinasellsflorida@gmail.com

Wysportowana Sarasota

Wysportowana Sarasota

January 14, 2021

Sarasota, w której mieszkamy, plasuje się wysoko w różnych rankingach. Tym razem znalazła się na 2. miejscu w spisie najbardziej wysportowanych miast USA!

Na 1. miejscu znalazł się Burlington w Vermont, a na 2. miejscu nasza Sarasota i jest to jedyne florydzkie miasto wśród 20 najbardziej wysportowanych miast USA. Warto zaznaczyć, że w rankingu tym podano też najbardziej wysportowane stany USA i Floryda znalazła się na trochę dalszym, 15 miejscu. 

W sondażu brano pod uwagę m.in. wskaźnik BMI (Body Mass Index). W Sarasocie z poziomem “normal” jest 39.6% osób (średnia w USA to 31%). 

Dodatkowe wskaźniki to odsetek osób, które regularnie ćwiczą. Według tych wskaźników w Sarasocie 78.5% ludzi ćwiczy, czyli wykonuje jakiekolwiek ćwiczenia.

Więcej informacji o rankingu znajdziecie na advisorsmith.com/data/fittest-cities-and-states-in-america

Jesteśmy dumni z Sarasoty i wielokrotnie słyszymy od wielu osób, że jest to wyjątkowe miejsce. :)

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do zamieszkania tutaj? Jeśli tak, koniecznie się ze mną skontaktujcie! Pomogę przy zakupie nieruchomości. :)

Avatar
Karolina Moscicki

Mieszkam od ponad 6 lat w Sarasocie z moim mężem i 15-letnim synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)