• +1-941-735-7803
  • karolinasellsflorida@gmail.com

Sarasota ponownie najlepsza!

Sarasota ponownie najlepsza!

April 11, 2019

Sarasota ponownie znalazła się wysoko w rankingu przedstawiającym najlepsze miejsca do życia w USA. Została uznana za najlepsze miejsce na Florydzie i 18. najlepsze w całych Stanach Zjednoczonych!

Ranking został przygotowany przez U.S. News & World Report i ocenił 125 największych metropolii. Brano pod uwagę różne czynniki, m.in. atrakcyjność rejonu, rynek pracy czy jakość życia. W Sarasocie doceniono też przepiękne plaże i kwitnącą scenę kulturalną. 

Jeśli chodzi o rynek pracy zaznaczono, że Sarasota posiada dużo ofert pracy na rynku zdrowotnym, w turystyce czy w małych firmach.

W rankingu znalazły się również inne miasta Florydy: Melbourne (na miejscu 25), Fort Myers (35), Pensacola (37), Jacksonville (42), Tampa (56), Lakeland (59), Orlando (63), Port St. Lucie (78), Daytona Beach (99) i Miami (113).

Cały ranking możecie zobaczyć na https://realestate.usnews.com

Wcale się nie dziwię temu rankingowi i zgadzam się z nim. :) Sarasota to naprawdę idealne miejsce do życia. Warto jeszcze dodać, że posiada m.in. świetne szkoły. Dystrykt Sarasota County według https://www.niche.com jest na 2 miejscu na Florydzie.

Jeśli chcecie poznać inne zalety życia w Sarasocie, zachęcam do obserwowania mojej strony i bloga www.KierunekFloryda.com

A tych, których ten ranking przekonał do przeprowadzki do Sarasoty, zachęcam do kontaktu. :)

 

Avatar
Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 6 lat w Sarasocie z moim mężem i 14-letnim synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)