• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Sarasota jednym z najlepszych miast według 2018 Readers’ Choice Awards

Sarasota jednym z najlepszych miast według 2018 Readers’ Choice Awards

October 29, 2018

Sarasota już nieraz zajmowała wysokie miejsca w różnych rankingach dotyczących najlepszych do życia miast w USA. Tym razem znalazła się na 5. miejscu wśród najlepszych miast do 1mln mieszkańców.

Sarasoty nie wyprzedziło żadne inne florydzkie miasto. Nic dziwnego. Sarasota jest miastem wyjątkowym, bardzo szybko rozwijającym się, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie będę znowu wymieniała zalet Sarasoty, ponieważ możecie o nich poczytać na karolinasellsflorida.com/sarasota. Dodam tylko, że zgadzam się z rankingiem jeśli chodzi o miasta florydzkie. Zwiedziłam sporą część Florydy i nawet przez chwilę nie pomyślałam, że mogłabym zamieszkać gdzie indziej. :) Podobne opinie słyszę również od innych.

Spotykam się z wieloma Polakami, którzy przylatują na Florydę nie tylko w celu zakupu nieruchomości i zamieszkania tutaj, ale też z takimi, którzy przylatują tutaj turystycznie. Od wielu z nich słyszę podobne słowa: “Sarasota jest wyjątkowym miejscem”, “Widzieliśmy wiele miejsc na Florydzie, ale Sarasota nam się podoba najbardziej”, “Tutaj siebie widzę”, itp. itd. :)

Jeśli chcecie zobaczyć cały ranking, zapraszamy na www.cntraveler.com/gallery/best-cities-us

A jeśli jesteście zainteresowani zamieszkaniem w Sarasocie, zapraszam do kontaktu. :)

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)