• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Sarasockie świąteczne domy

Sarasockie świąteczne domy

December 19, 2017

Już za parę dni Święta Bożego Narodzenia. W Sarasocie wiele domów, kościołów i nie tylko, ozdobionych jest światełkami, mikołajami, bałwankami i wieloma innymi rzeczami kojarzącymi się ze świętami. Zapraszamy Was na wycieczkę po tych najciekawszych i najbardziej widowiskowych miejscach w Sarasocie.

Adresów godnych zobaczenia iluminacji świetlnych w Sarasocie szukaliśmy w Internecie. Zaplanowaliśmy sobie na mapie „wycieczkę” i w sobotę wieczorem wyruszyliśmy na zwiedzanie. :)

Zobaczyliśmy pięknie oświetlone domy… niektóre naprawdę ozdobione z ogromnym rozmachem… spacerowaliśmy po osiedlu domów, gdzie niektórzy w swoich ogrodach organizowali różne atrakcje świąteczne: rozdawali ciasteczka, laski świąteczne, cukierki. Przed jednym domem było ognisko i właściciele przechodniom dawali marshmallows (białe pianki), które można było sobie usmażyć na ogniu. :)

Więcej na http://kierunekfloryda.com/iluminacje-swietlne-z-okazji-nadchodzacych-swiat

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)