• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Dlaczego Floryda jest popularna wśród inwestorów

Dlaczego Floryda jest popularna wśród inwestorów

March 16, 2018

Floryda kojarzy się z plażami, palmami i słońcem, ale i nie tylko… Floryda jest też bardzo dobrym miejscem jeśli chodzi o inwestycje w nieruchomości.

Niektórzy myślą o przeprowadzce na Florydę, ale na początek chcą zakupić nieruchomość na wynajem, żeby potem mieć miejsce, do którego mogliby przyjechać. Inni mówią, że inwestują na Florydzie, ponieważ chcą ulokować pieniądze za granicami Europy i ze wszystkich stanów wybierają Florydę, ze względu na podatki, pogodę, atrakcyjność turystyczną itd. Chcą mieć swój dom/mieszkanie w pięknym miejscu, do którego w każdej chwili mogą się wybrać, nie martwiąc się o hotel. Jeszcze inni chcą po prostu zainwestować w nieruchomość (w ciekawym miejscu), z której będą czerpać zyski z wynajmu.

Ogólnie można z czystym sumieniem stwierdzić, że Floryda jest bardzo popularnym miejscem inwestycyjnym zarówno wśród mieszkańców USA jak i Europejczyków. Według magazynu Forbes cztery miasta florydzkie znajdowały się w pierwszej dziesiątce najlepszych miast inwestycyjnych w USA w 2017 roku i takie same prognozy są na rok 2018.

Dlaczego Floryda jest tak popularna?

Na to pytane odpowiedź jest prosta… kto nie chciałby mieszkać w stanie, gdzie zazwyczaj świeci słońce, a prawie 1147 mil ciągnie się wzdłuż wybrzeża z czego 663 mile to plaże, w tym te najpiękniejsze w USA! Albo kto nie chciałby wybrać się do takiego stanu chociażby na wakacje? Floryda to dynamicznie rozwijający się stan, który oprócz krajobrazów ma do zaoferowania o wiele więcej!

Więcej na nieruchomoscifl.com/dlaczego-warto-zainwestowac-w-nieruchomosc-na-florydzie

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)