• +1-941-735-7803
  • karolina@palmhomesrealty.com

Apartamentowiec Auteur Sarasota

Apartamentowiec Auteur Sarasota

February 28, 2019

Auteur to autor lub twórca, to artysta, którego styl jest uznawany za oryginalny i wyróżniający się. To również miejsce, gdzie możesz tworzyć własną, osobistą wizję życia”. Tak mniej więcej deweloper reklamuje nowy apartamentowiec Auteur Sarasota.

Auteur Sarasota będzie się znajdował w ścisłym centrum Sarasoty. Żeby dotrzeć do portu Marina Jack, parku Bayfront Park czy pobiec słynnym mostem Ringling Bridge nie będzie trzeba wystawiać samochodu z garażu, który oczywiście będzie do dyspozycji mieszkańców (2 miejsca na apartament). Obok Auteur znajduje się hotel Hyatt, a niedługo rozpocznie się budowa nowego projektu The Bay, gdzie mieszkańcy Sarasoty będą mogli m.in. odpocząć w parku czy przejść się molo wychodzącym w głąb zatoki Sarasota Bay. Lokalizacja naprawdę zachęca do zakupu. ;)

Co nie zachęca to niestety ceny. Mają się zaczynać od ok. $2,5 mln. Ale wiadomo, za widoki i lokalizację się płaci. Do tego dochodzi jakość oraz wielkość apartamentów. Najmniejszy z nich, Clarion, będzie miał 3,406 sq ft (ponad 316 m2).

Oprócz tego mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji m.in. dwupoziomowe lobby, recepcję, siłownię, studio masażu i basen.

Zakończenie budowy przewiduje się na koniec 2022 roku. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszam do kontaktu. :)

UWAGA! Deweloper zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w projekcie. Wszelkie prezentowane zdjęcia, szkice czy rozplanowanie wnętrz może ulec zmianie.

Avatar
Karolina Moscicki

Od 2014 roku mieszkam w Sarasocie z moim mężem i synem. Z chęcią pomogę przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)